Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 4 b » 5 a » 5 b » 6 a » 7 a » 7 b » 8 a

Plany różnych dzienników

» **Klasa 0/ Zerówka » **Klasa 1a » **Klasa 1b » **klasa 2 » **Klasa 3

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Religia
4 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Przyroda
4 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Technika
4 a - Wójcik B. (techniczna)
2 08:55-09:40 Plastyka
4 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Historia
4 a - Woźniak I. (muzyczna)
Język polski
4 a - Sikorska A. (muzyczna)
Język polski
4 a - Sikorska A. (ogólna)
Język polski
4 a - Sikorska A. (muzyczna)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 a - Gołkowska A. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Religia
4 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Muzyka
4 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
4 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
4 10:45-11:30 Język polski
4 a - Sikorska A. (techniczna)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna)
Język angielski
4 a - Gołkowska A. (językowa)
Język angielski
4 a - Gołkowska A. (językowa)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna)
5 11:50-12:35 Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna)
Język polski
4 a - Sikorska A. (ogólna)
Matematyka
4 a - Kulisz R. (matematyczna)
Informatyka
4 a - Janowska A. (informatyczna)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Sikorska A. (muzyczna)
6 12:45-13:30 Przyroda
4 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Wychowanie do życia w rodzinie
4 a - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2018-09-13, 2018-09-20, 2018-09-27, 2018-10-04, 2018-10-11, 2018-10-18, 2018-10-25, 2018-11-08, 2018-11-15, 2018-11-22, 2018-11-29, 2018-12-06, 2018-12-13, 2019-01-03, 2019-01-10, 2019-01-17, 2019-01-24, 2019-01-31,
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Historia
4 b - Woźniak I. (muzyczna)
Matematyka
4 b - Kulisz R. (matematyczna)
Plastyka
4 b - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Język polski
4 b - Sikorska A. (techniczna)
Język polski
4 b - Sikorska A. (ogólna)
2 08:55-09:40 Język angielski
4 b - Gołkowska A. (językowa)
Wychowanie fizyczne
4 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
4 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Informatyka
4 b - Janowska A. (informatyczna)
Matematyka
4 b - Kulisz R. (matematyczna)
3 09:50-10:35 Matematyka
4 b - Kulisz R. (matematyczna)
Język polski
4 b - Sikorska A. (muzyczna)
Język polski
4 b - Sikorska A. (polonistyczna)
Religia
4 b - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Technika
4 b - Wójcik B. (techniczna)
4 10:45-11:30 Muzyka
4 b - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Religia
4 b - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Przyroda
4 b - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Wychowanie fizyczne
4 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Przyroda
4 b - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
5 11:50-12:35 Język polski
4 b - Sikorska A. (ogólna)
Język angielski
4 b - Gołkowska A. (językowa)
Język angielski
4 b - Gołkowska A. (językowa)
Matematyka
4 b - Kulisz R. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
4 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
6 12:45-13:30 Wychowanie do życia w rodzinie
4 b - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2019-01-31, 2019-02-07, 2019-02-28, 2019-03-07, 2019-03-14, 2019-03-21, 2019-03-28, 2019-04-04, 2019-04-11, 2019-04-18, 2019-04-25, 2019-05-02, 2019-05-09, 2019-05-16, 2019-05-23, 2019-05-30, 2019-06-06, 2019-06-13,
Zajęcia z wychowawcą
4 b - Witkowska L. (ogólna)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język angielski
5 a - Gołkowska A. (językowa)
Język angielski
5 a - Gołkowska A. (polonistyczna)
Religia
5 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Historia
5 a - Woźniak I. (ogólna)
Język polski
5 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
2 08:55-09:40 Język polski
5 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język polski
5 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język polski
5 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język polski
5 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Historia
5 a - Woźniak I. (ogólna)
Język angielski
5 a - Gołkowska A. (językowa)
Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna)
4 10:45-11:30 Biologia
5 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Geografia
5 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna)
Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna)
Technika
5 a - Wójcik B. (techniczna)
5 11:50-12:35 Muzyka
5 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Plastyka
5 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
5 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Religia
5 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
6 12:45-13:30 Matematyka
5 a - Kulisz R. (matematyczna)
Informatyka
5 a 2 Grupa - Janowska A. (informatyczna)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2018-09-05, 2018-09-12, 2018-09-19, 2018-09-26, 2018-10-03, 2018-10-10, 2018-10-17, 2018-10-24, 2018-10-31, 2018-11-07, 2018-11-14, 2018-11-21, 2018-11-28, 2018-12-05, 2018-12-12, 2018-12-19, 2019-01-09, 2019-01-16, 2019-01-23,
Informatyka
5 a 1.Grupa - Janowska A. (informatyczna)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Religia
5 b - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Plastyka
5 b - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
2 08:55-09:40 Historia
5 b - Woźniak I. (techniczna)
Matematyka
5 b - Kulisz R. (matematyczna)
Matematyka
5 b - Kulisz R. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
5 b - Sikorski W. (gimnastyczna)
Technika
5 b - Wójcik B. (techniczna)
3 09:50-10:35 Biologia
5 b - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Religia
5 b - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Muzyka
5 b - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Język polski
5 b - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język polski
5 b - Pawełczyk P. (polonistyczna)
4 10:45-11:30 Język polski
5 b - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język angielski
5 b - Gołkowska A. (językowa)
Język polski
5 b - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Geografia
5 b - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język angielski
5 b - Gołkowska A. (polonistyczna)
5 11:50-12:35 Informatyka
5 b - Janowska A. (informatyczna)
Język polski
5 b - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Historia
5 b - Woźniak I. (ogólna)
Język angielski
5 b - Gołkowska A. (językowa)
Zajęcia z wychowawcą
5 b - Gołkowska A. (językowa)
6 12:45-13:30 Etyka
5 b etyka - Janowska A. (informatyczna)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2019-01-30, 2019-02-06, 2019-02-27, 2019-03-06, 2019-03-13, 2019-03-20, 2019-03-27, 2019-04-03, 2019-04-10, 2019-04-24, 2019-05-01, 2019-05-08, 2019-05-15, 2019-05-22, 2019-05-29, 2019-06-05, 2019-06-12, 2019-06-19,
Matematyka
5 b - Kulisz R. (matematyczna)
Matematyka
5 b - Kulisz R. (matematyczna)
7 13:40-14:25 Etyka
5 b etyka - Janowska A. (informatyczna)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Język polski
6 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Historia i społeczeństwo
6 a - Woźniak I. (ogólna)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna)
2 08:55-09:40 Przyroda
6 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Religia
6 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Historia i społeczeństwo
6 a - Woźniak I. (techniczna)
Plastyka
6 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
3 09:50-10:35 Muzyka
6 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a 1.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Zajęcia komputerowe
6 a 2.Grupa - Janowska A. (informatyczna)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna)
Przyroda
6 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
4 10:45-11:30 Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język angielski
6 a 1.Grupa - Zawada I. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
6 a 2.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język polski
6 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a 1.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język angielski
6 a 2.Grupa - Zawada I. (językowa)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
6 a 1.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język angielski
6 a 2.Grupa - Zawada I. (techniczna)
Zajęcia komputerowe
6 a 1.Grupa - Janowska A. (informatyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a 2.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Religia
6 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Przyroda
6 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Zajęcia z wychowawcą
6 a - Zawada I. (techniczna)
6 12:45-13:30 Język angielski
6 a 1.Grupa - Zawada I. (językowa)
Wychowanie fizyczne
6 a 2.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a 1.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Język angielski
6 a 2.Grupa - Zawada I. (językowa)
Matematyka
6 a - Kulisz R. (matematyczna)
Język angielski
6 a 1.Grupa - Zawada I. (językowa)
Wychowanie fizyczne
6 a 2.Grupa - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Zajęcia techniczne
6 a - Wójcik B. (techniczna)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
6 a - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2019-01-23, 2019-01-30, 2019-02-06, 2019-02-27, 2019-03-06, 2019-03-13, 2019-03-20, 2019-03-27, 2019-04-03, 2019-04-10, 2019-04-24, 2019-05-01, 2019-05-08, 2019-05-15, 2019-05-22, 2019-05-29, 2019-06-05, 2019-06-12, 2019-06-19,
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Geografia
7 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język polski
7 a - Sikorska A. (muzyczna)
Fizyka
7 a - Sewerynek A. (ogólna)
Język niemiecki
7 a - Gajdka A. (językowa)
Biologia
7 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Język niemiecki
7 a - Gajdka A. (językowa)
Język angielski
7 a - Gołkowska A. (geograficzna/przyrodnicza)
Chemia
7 a - Piatek B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język angielski
7 a - Gołkowska A. (językowa)
3 09:50-10:35 Fizyka
7 a - Sewerynek A. (ogólna)
Chemia
7 a - Piatek B. (geograficzna/przyrodnicza)
Geografia
7 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Matematyka
7 a - Janowska A. (informatyczna)
Język polski
7 a - Sikorska A. (językowa)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 a - Janowska A. (informatyczna)
Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Matematyka
7 a - Janowska A. (informatyczna)
Muzyka
7 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Matematyka
7 a - Janowska A. (informatyczna)
5 11:50-12:35 Język angielski
7 a - Gołkowska A. (językowa)
Biologia
7 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język polski
7 a - Sikorska A. (muzyczna)
Historia
7 a - Woźniak I. (ogólna)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Janowska A. (informatyczna)
6 12:45-13:30 Język polski
7 a - Sikorska A. (muzyczna)
Plastyka
7 a - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
Język polski
7 a - Sikorska A. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
7 a - Sikorski W. (gimnastyczna)
7 13:40-14:25 Religia
7 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Informatyka
7 a - Janowska A. (informatyczna)
Historia
7 a - Woźniak I. (ogólna)
Religia
7 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
8 14:35-15:20 Wychowanie do życia w rodzinie
7 Wychowanie do życia w rodzinie - 7a - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2018-09-10, 2018-09-17, 2018-09-24, 2018-10-01, 2018-10-08, 2018-10-15, 2018-10-22, 2018-10-29, 2018-11-05, 2018-11-12, 2018-11-19, 2018-11-26, 2018-12-03, 2018-12-10, 2018-12-17, 2018-12-24, 2018-12-31, 2019-01-07, 2019-01-14,
Doradztwo zawodowe
7 a - Witkowska L. (jezykowa) Lekcja zapisana dla dni: 2018-09-12,
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Fizyka
7 b - Sewerynek A. (ogólna)
Chemia
7 b - Piatek B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język angielski
7 b - Zawada I. (językowa)
Matematyka
7 b - Dzienia J. (matematyczna)
Język angielski
7 b - Zawada I. (językowa)
2 08:55-09:40 Matematyka
7 b - Dzienia J. (matematyczna)
Geografia
7 b - Piotrowska-Rup B. (ogólna)
Fizyka
7 b - Sewerynek A. (ogólna)
Język niemiecki
7 b - Gajdka A. (językowa)
Historia
7 b - Woźniak I. (ogólna)
3 09:50-10:35 Język polski
7 b - Sikorska A. (polonistyczna)
Język niemiecki
7 b - Gajdka A. (językowa)
Matematyka
7 b - Dzienia J. (matematyczna)
Chemia
7 b - Piatek B. (geograficzna/przyrodnicza)
Plastyka
7 b - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
4 10:45-11:30 Język angielski
7 b - Zawada I. (językowa)
Język polski
7 b - Sikorska A. (muzyczna)
Język polski
7 b - Sikorska A. (muzyczna)
Informatyka
7 b - Janowska A. (informatyczna)
Język polski
7 b - Sikorska A. (muzyczna)
5 11:50-12:35 Biologia
7 b - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Matematyka
7 b - Dzienia J. (matematyczna)
Biologia
7 b - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język polski
7 b - Sikorska A. (polonistyczna)
Zajęcia z wychowawcą
7 b - Bereziuk P. (matematyczna)
6 12:45-13:30 Religia
7 b - Trzcionka-Czyż A. (polonistyczna)
Religia
7 b - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Historia
7 b - Woźniak I. (ogólna)
Geografia
7 b - Piotrowska-Rup B. (ogólna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Bereziuk P. (gimnastyczna)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 b - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Muzyka
7 b - Polan-Zbączyniak M. (muzyczna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
7 b - Bereziuk P. (gimnastyczna)
8 14:35-15:20 Wychowanie do życia w rodzinie
7 Wychowanie do życia w rodzinie - 7 b - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2019-01-21, 2019-01-28, 2019-02-04, 2019-02-25, 2019-03-04, 2019-03-11, 2019-03-18, 2019-03-25, 2019-04-01, 2019-04-08, 2019-04-22, 2019-04-29, 2019-05-06, 2019-05-13, 2019-05-20, 2019-05-27, 2019-06-03, 2019-06-10,
Doradztwo zawodowe
7 b - Witkowska L. (jezykowa)
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Matematyka
8 a - Dzienia J. (matematyczna)
Język niemiecki
8 a - Gajdka A. (językowa)
Matematyka
8 a - Dzienia J. (matematyczna)
Chemia
8 a - Piatek B. (geograficzna/przyrodnicza)
Historia
8 a - Woźniak I. (muzyczna)
2 08:55-09:40 Fizyka
8 a - Sewerynek A. (ogólna)
Chemia
8 a - Piatek B. (geograficzna/przyrodnicza)
Język angielski
8 a - Zawada I. (językowa)
Matematyka
8 a - Dzienia J. (matematyczna)
Biologia
8 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
3 09:50-10:35 Język angielski
8 a - Zawada I. (językowa)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Fizyka
8 a - Sewerynek A. (ogólna)
Język niemiecki
8 a - Gajdka A. (językowa)
Informatyka
8 a - Janowska A. (informatyczna)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
8 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Lisowska-Krypciak I. (informatyczna)
Historia
8 a - Woźniak I. (ogólna)
Język angielski
8 a - Zawada I. (techniczna)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Lisowska-Krypciak I. (ogólna)
5 11:50-12:35 Język polski
8 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Religia
8 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Zajęcia z wychowawcą
8 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
6 12:45-13:30 Geografia
8 a - Piotrowska-Rup B. (geograficzna/przyrodnicza)
Matematyka
8 a - Dzienia J. (matematyczna)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Bereziuk P. (polonistyczna)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
Język polski
8 a - Pawełczyk P. (polonistyczna)
7 13:40-14:25 Doradztwo zawodowe
8 a - Witkowska L. (ogólna)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
Religia
8 a - Trzcionka-Czyż A. (techniczna)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bereziuk P. (gimnastyczna)
8 14:35-15:20 Wychowanie do życia w rodzinie
8 wdż - Lisowska-Krypciak I. (geograficzna/przyrodnicza) Lekcja zapisana dla dni: 2018-09-12, 2018-09-19, 2018-09-26, 2018-10-03, 2018-10-10, 2018-10-17, 2018-10-24, 2018-10-31, 2018-11-07, 2018-11-14, 2018-11-21, 2018-11-28, 2018-12-05, 2018-12-12, 2018-12-19, 2019-01-09, 2019-01-16, 2019-01-23, 2019-01-30,
9 15:30-16:15
10 16:20-17:05
11 18:00-18:45

Dziennik **Klasa 0/ Zerówka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
08:00-10:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
10:00-11:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Pękala K. (zerówka)
11:00-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
08:00-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
08:00-09:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
09:00-10:00
Religia-oddział przedszkolny
Trzcionka-Czyż A. (zerówka) Dodatkowi nauczyciele: Halska Renata
10:00-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
08:00-09:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
09:00-10:00
Religia-oddział przedszkolny
Trzcionka-Czyż A. (zerówka) Dodatkowi nauczyciele: Halska Renata
10:00-12:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Halska R. (zerówka)
12:00-13:00
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 - letnich w przedszkolu
Pękala K. (zerówka)

Dziennik **Klasa 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
09:50-10:35
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa 1 a)
10:35-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (gimnastyczna)
08:55-09:40
Język angielski
Gołkowska A. (klasa 1 a)
09:40-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
11:50-12:35
Etyka
Lisowska-Krypciak I. (klasa 1 a)
1 a etyka
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
08:55-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (gimnastyczna)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
09:50-10:35
Język angielski
Gołkowska A. (klasa 1 a)
10:35-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
11:50-12:35
Etyka
Lisowska-Krypciak I. (klasa 1 a)
1 a etyka
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
09:50-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (gimnastyczna)
10:45-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Kusztal A. (klasa 1 a)
11:50-12:35
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa 1 a)

Dziennik **Klasa 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
10:45-11:30
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa1 b)
11:30-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
08:00-11:50
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
09:50-10:35
Język angielski
Zawada I. (klasa1 b)
10:35-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (gimnastyczna)
08:45-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
10:45-11:30
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa1 b)
08:00-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)
09:50-10:35
Język angielski
Zawada I. (klasa1 b)
10:35-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Grondys A. (klasa1 b)

Dziennik **klasa 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (gimnastyczna)
08:55-09:40
Język angielski
Zawada I. (klasa 2)
09:40-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
11:50-12:35
Etyka
Lisowska-Krypciak I. (klasa 2)
2 a etyka
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
08:55-09:40
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa 2)
09:40-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
09:40-10:35
Język angielski
Zawada I. (klasa 2)
10:35-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
11:50-12:35
Etyka
Lisowska-Krypciak I. (klasa 2)
2 a etyka
08:00-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Koch R. (klasa 2)
10:45-11:30
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa 2)
11:50-12:35
Godziny do dyspozycji dyrektora
Kusztal A. (klasa 2)

Dziennik **Klasa 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Balińska B. (klasa 3)
08:55-09:50
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa 3)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)
08:55-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Balińska B. (klasa 3)
09:50-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)
10:45-11:30
Język angielski
Zawada I. (klasa 3)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Balińska B. (klasa 3)
08:55-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (gimnastyczna)
09:50-10:45
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)
10:45-11:40
Muzyka
Polan-Zbączyniak M. (klasa 3)
11:40-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Balińska B. (klasa 3)
08:55-09:50
Język angielski
Zawada I. (klasa 3)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)
08:00-08:55
Edukacja wczesnoszkolna
Balińska B. (klasa 3)
08:55-09:50
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (informatyczna)
09:50-10:45
Religia
Trzcionka-Czyż A. (klasa 3)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jędryka M. (klasa 3)